Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Akcesoria do oczek wodnych

Praktyczne akcesoria do oczek wodnych

Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby mieć w swoim ogrodzie oczka wodnego. Pewnie i Ty zdecydowałeś się na tę inwestycję. Najpierw przygotowałeś plan i zdecydowałeś, gdzie ma znaleźć się ta ostoja wodna. Potem zastanawiałeś się nad tym, czy ma być wylewane betonem, czy może kupisz gotową, plastikową formę. Bez względu na to, jaki zbiornik znajduje się w Twoim ogrodzie, akcesoria do oczek wodnych znacznie ułatwią jego bieżącą pielęgnację.

Szukasz filtrów biologicznych do oczka wodnego? My je mamy!

Teraz przyszedł czas na nas. Jeśli chcesz naprawdę zadbać o swoje oczko wodne, JBL FIlter Started będzie dla Ciebie rozwiązaniem wszystkich problemów. Ten zawierający wiele miliardów żywych bakterii produkt, zapewni Twojemu oczku wodnemu idealną filtrację biologiczną. Glony w oczku wodnym? To przeszłość!

Idziemy dalej, rozwiązując największy problem oczka wodnego. Chodzi mianowicie o pojawianie się glonów, które niszczą wygląd Twojego zbiornika. Nasze produkty są bezpieczne ponieważ nie zawierają miedzi. Są skuteczne w walce ze wszystkimi rodzajami glonów i bezpieczne dla Twojego ekosystemu w oczku. Postaw na sprawdzone akcesoria do oczek wodnych i zapomnij o problemach z jego pielęgnacją i utrzymaniem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl